Warsztaty

Prowadzę warsztaty gry na bębnach, które robię :) bardzo to lubię.

 

Po warsztatach mistrzowskich ...

 Publikacja: 07 sierpnia 2017 roku

10 dni wspaniałej pracy i zabawy za nami :) Od dziesiątej rano do dziesiątej wieczorem, śpiew, bębny, taniec i wiele wiele innych twórczych aktywności.

Warsztaty bębniarskie prowadziłem w trzech modułach. Pierwszy, w którym brali udział wszyscy uczestnicy - spotykaliśmy się po kolacji i przez półtorej godziny graliśmy razem, bylismy razem, uczyliśmy się grać i słuchać siebie nawzajem.  Na Wielkim Przedstawieniu zagraliśmy razem rytm serca.

W drugim module spotykalismy się z uczestnikami, którzy wybrali bębny jako swój główny warsztat. Razem przygotowaliśmy podkład muzyczny dla grupy tanecznej, który wykonaliśmy na Wielkim Przedstawieniu.

Trzeci moduł oceniłbym jako PRO :) tj. dla warsztatowiczów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poznawać nowe rytmy i  brać udział w tworzeniu aranżacji wykonania koncertowego. Przygotowaliśmy rytm Gibon w zapisie Mamady Keity. Utwór zagraliśmy na Wielkim Przedstawieniu i poniżej można go posłuchać.

Już teraz zapraszam na przyszły rok!

 

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Krzewent 55a
87- 820 Kowal
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.