Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Michał "Dimon" Jastrzębski-Szwed

 Publikacja: 31 marca 2018 roku

Jacka oraz jego pracownię poznałem w 2012 roku. Przyznam, że choć wywodzę się z typowo "perkusyjnej" prowenencji to bardzo lubię do niego przyjeżdżać, poznawać nowe instrumenty, rytmy i godzinami rozmawiać o perkusjonistach, werblach, muzyce, bębnach szamańskich oraz pełni księżyca i drewnie. Wspaniałe, organiczne miejsce, w którym powstają niepowtarzalne instrumenty z duszą. Polecam każdemu kto poszukuje unikalnych bębnów skrojonych pod potrzeby klienta.

bio

Perkusista zespołu Lao Che, wcześniej grał w zespołach Stonehenge, Tenebris, a w latach 1998–1999 razem ze Spiętym i Denatem (Lao Che) współtworzył trio Koli. Jest oficjalnym endorserem marki Istanbul Agop i Gretsch drums.

 

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.