Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Patrycja Napierała

 Publikacja: 06 czerwca 2017 roku

Jacek robi wspaniałe bębny!!! Brzmią zawodowo! Wykonanie absolutnie na 6!!
Jeden z nich jeździ ze mną już od kilku miesięcy...zwiedził Chiny, 3 razy Amerykę a jutro wyruszamy do Kanady ! Artyści się nim zachwycają. Jacek Żelazek to naprawdę dobry maker, który potrafi robić instrumenty z duszą :) Polecam!

Patrycja Napierała

Perkusjonistka, pedagog, na stałe grająca w zespołach: Shannon, Same Suki, Kayah & Transoriental Orchestra, Sama Yoon, Hoboud, PompaDur. Również muzyk sesyjny. Przez blisko dwie dekady grała w zespołach takich jak: Balkan Sevdah, Danar, Karpatia, Kayanis, Maayan, Pako Sarr. Współpracowała z Justyną Steczkowską, Katarzyną Nosowską, Czessbandem, Zbigniewem Namysłowskim, Orkiestrą Kameralną Aukso, Zygmuntem Koniecznym, Wojciechem Hoffmanem, Carrantuohill, Le loup qui danse.

Pierwsze muzyczne kroki stawiała w Swarzędzkiej Orkiestrze Flażoletowej, jako flecistka, grająca na irlandzkim Tin Whistle. Ukończyła geoinformację na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na co dzień Patrycja porusza się w gatunkach takich jak: folk, etno, world, ethno-pop, piosenka aktorska, muzyka rozrywkowa itp. W jej dorobku można usłyszeć szeroką gamę instrumentów perkusyjnych np. Bodhrán (charakterystyczny dla kultury irlandzkiej), oraz związanych z kulturą Bliskiego Wschodu – Bendir, Duff, Doumbek, poprzez Cajon, nigeryjskie Udu czy Tapan, pochodzący z krajów bałkańskich, oraz wiele innych.

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.