Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Paweł Steczkowski

 Publikacja: 05 czerwca 2017 roku

Polecam instrumenty Jacka, są to wyroby najwyższej jakości. Mam kilka w użytkowaniu koncertowym oraz studyjnym. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Z muzycznym pozdrowieniem,

Paweł Steczkowski

 

bio nota muzyk

   Pochodzi z „Muzykującej Rodziny Steczkowskich” znanej z twórczości w różnych stylach i gatunkach muzycznych. Na co dzień zajmuje się twórczością muzyczną na wielu płaszczyznach jako instrumentalista, aranżer, kompozytor i producent. Współpracuje z Teatrem im. Stanisława Witkiewicza w Zakopanem, Polskim Radiem, TVP oraz wieloma instytucjami kultury.
Jest założycielem I twórcą projektów muzycznych „Ludofoniarze”, „Teuta” oraz „Mimofoni”.
Od dziecka współpracuje z całą „Muzykującą Rodziną Steczkowskich”, brał także udział we wspólnych projektach z „Muzykującą Rodziną Pospieszalskich”.
Współpracował z takimi postaciami polskiej sceny muzycznej jak:
Czesław Niemen, Maciej Zębaty, Piotr Stopa – Żyżelewicz, Zbigniew Wodecki, Stanisław Sojka, Grzegorz Turnau, Robert Janowski, Antoni Ziut – Gralak, Cezary Gadzina, Andrzej Radek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Katarzyna Klich, Reni Jusis, Hanka Rybka, Sebastian Karpiel – Bułecka, Andrzej Paśkiewicz, Grzegorz Daroń, Tomas Celis – Sancheze, Grzegorz Poliszak, Piotr Falko – Rychlec, Krzysztof Mika, Tomasz Duda, Bartek Szetela, Piotr Mach, Darek Sprawka, Kamil Karaszewski,Przemysław Sokół, Krystian Broniarz, Jacek Królik, Antoni Łazarkiewicz, Marta Maślanka, Krzysztof Nowakowski, Rafał Inglot, Jarosław Spałek, Paweł Dobrowolski, Dominik Wania, Damian Kurasz, Przemek Sokół, Patrycja Gola, Margita Ślizowska, Mikołaj Wierusz oraz z innymi ciekawymi ludźmi,dla których muzyka jest pasją i sposobem na wyrażanie siebie.
Płyty, które Paweł Steczkowski nagrał jako producent:
- Justyna Steczkowska „Na koniec świata”,„Dzień i noc”, „Mów do mnie jeszcze”, „Puchowe kołysanki”, „Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki”, „Femme fatale”, „Mezalianse”oraz „XV”.
- Muzykująca Rodzina Steczkowskich: „Kolędy i pastorałki”, „Misterium wielkopostne Agaty Steczkowskiej”,”Pieśni Internowanych”
- Ludofoniarze,-„Z kapelusza granie”,”Kolędnicy”,Teuta- „Tango z Pogodą”, „Dźwięki z Manofaktury”, „Kolędy z komody dz iadka Pogody”, “Sękofonia”.
- Mimofoni: „Kamdi be”, „Night in Warsaw”.
Paweł Steczkowski otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
za muzykę skomponowaną do sztuki teatralnej BARABASZ autor Par Lagerkvist ,
rezser Andrzej Dziuk. Sztuka ta wystawiana jest z powodzeniem od sześciu lat w Teatrze Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem.

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.