Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Robert Siwak

 Publikacja: 29 stycznia 2018 roku
Robert Siwak, bęben obręczowy, bendir, tar

Jeśli chcecie mieć bardzo dobrą obręczówkę, to przestańcie szukać za granicą i złóżcie zamówienie u Jacka. Dostaniecie bęben najwyższej jakości. Pełna rekomendacja!

BIO

Robert Siwak - Perkusista. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Gra na dafie, bendirze, darabuce, riggu, zarbie i cajonie
Wystąpił na wszystkich ważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Koncertował w wielu krajach europejskich, a także w USA, Japonii, Chinach, Izraelu, Palestynie, Egipcie, Algierii i na Syberii. Uczestniczył w nagraniach ponad 40 płyt dla wytwórni polskich i zagranicznych. Współpracował z kilkunastoma formacjami muzycznymi. A także z kompozytorami: Krzesimirem Dębskim, Janem A.P. Kaczmarkiem, Pawłem Mykietynem i Jerzym Satanowskim.
Od 1995 roku nagrywa z Michałem Lorencem. Od 1998 roku jest członkiem zespołu „DesOrient", który wykonuje muzykę kompozytora.
Aktualnie współpracuje z Jackiem Bończykiem, Joanną Lewandowską, Dorotą Osińską oraz warszawskim teatrem Ateneum.

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.