Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Wojciech Lubertowicz

 Publikacja: 02 stycznia 2018 roku

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że będę mógł dostać w Polsce bębny obręczowe tej klasy. To instrumenty w każdym calu profesjonalne. Brzmią i wyglądają pięknie, gra na nich jest szalenie inspirująca. Dodatkowo Jacek jest bardzo otwarty na sugestie, dzięki czemu dostałem instrument idealnie dopasowany do moich potrzeb. Zdecydowanie polecam!

Wojciech Lubertowicz

bio

Wojciech Lubertowicz - reżyser dźwięku i multiinstrumentalista. Specjalizuje się w grze na orientalnych instrumentach perkusyjnych (m.in. daf, bendir, darabuka, tombak) oraz dętych (duduk, ney). Współpracuje z wieloma artystami i zespołami, głównie z nurtu muzyki dawnej i etnicznej (m.in. Mosaik, Sabionetta), a także szeroko pojętej sceny alternatywnej i jazzowej (Hanimal, Nisza). Tworzy muzykę do spektakli teatralnych i słuchowisk radiowych.

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.