Polecają mnie

Wykonuję bębny dla muzyków, muzykoterapeutów, trenerów, osób prowadzących warsztaty rozwojowe oraz dla wszystkich, których bęben zawołał, przyśnił się lub po prostu poczuli, że chcą grać .

Zbyszek Miłuński

 Publikacja: 07 czerwca 2017 roku

Polecam instrumenty muzyczne Jacka Żelazka. Są on tworem nie tylko przenikliwego umysłu i niezwykle precyzyjnej ręki, ale również głębokiej i autentycznej pasji, która przenika i ożywia każdy z nich.

Zbyszek Miłuński

Jest filozofem i dyplomowanym terapeutą psychologii procesu akredytowanym przez Instytut Psychologii Procesu.

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu oraz jestem Przewodniczącym Komisji Etycznej tej organizacji.

Pracuje jako psychoterapeuta, trener, konsultant w zakresie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów i rozwoju organizacji. Prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, w tym warsztaty dla mężczyzn.

Prowadzi także coaching indywidualny. Pomaga określać i osiągać cele w wielu różnych obszarach, zarówno życia zawodowego, jak i osobistego.

O mnie

Kontakt

Jacek Żelazek - Pracownia bębnów
Silpia Duża 9
29-100 Włoszczowa
Telefon: +48 602 499 439
Email: jacek@bebnyjackazelazka.pl
Copyright © 2017 Jacek Żelazek - Pracownia bębnów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie AMBIcode.pl dla Jacek Żelazek - Pracownia bębnów.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.